KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413132
nr 1441 3132
Oidentifierad konstnär. Signerad F Karlberg, 1947. Olja på pannå, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 63x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:09:02
7/1 09:01:02
10/1 18:11:30